• Fólie, folie, instalace, montáž, dodávka, prodej, servis, Benda.

Samolepící fólie na sklo

Pár důvodů proč si vybrat samolepící folie na sklo od nás

Montážemi a instalacemi okenních fólií se zabýváme již od roku 2002. Nabídneme Vám nejen samolepící folie na sklo, ale i další okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie i dekorační fólie. Všechny námi nabízené produkty si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Při práci využíváme naše bohaté zkušenosti z dlouholetého působení na trhu, máme potřebné certifikace a s výběrem vhodného typu samolepící folie na okna Vám ochotně poradíme.

Vizitkou naší firmy jsou četné reference. Mezi společnosti, které využili našich služeb, patří i takové společnosti jako TV Nova, České dráhy, a.s., ČSOB, Komerční banka, a.s., Národní galerie v Praze aj. 

Pokud si některou z našich folií chcete jen koupit a instalovat sami, prohlédněte si sekci prodej fólií.

Jaké výhody přináší samolepící fólie na sklo?

  • zajišťují soukromí
  • omezují možnosti násilného vniknutí do objektu
  • chrání před vysypáním střepů a zranění při rozbití okenního skla
  • snižují náklady na klimatizaci
  • mohou dodat objektům barevně nebo zrcadlově volitelný estetický vzhled
  • mytí a údržba se provádí běžným způsobem
  • zamezují blednutí interiérů nebo zboží ve výlohách
  • zabrání zničení předmětů i ve výkladních skříních krytých mřížemi
  • zadržují až 99 procent škodlivého UV záření
  • omezují tepelné ztráty okny v zimě

Samolepicí fólie na sklo - ukázka naší práce

V nabídce máme nejen samolepící folie na sklo

Společnost Benda-folie nabízí nejen fólie na okna a dveře bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří, folie na výlohy, vitríny i skleněné fasády, ale také např. dekorativní fólie na sklo, fólie na balkonové sklo, fólie na sklo na dveře, statické fólie na sklo nebo zrcadlové fólie na sklo.

Samolepicí fólie na sklo - pohodlí, bezpečí i soukromí

Samolepící fólie na sklo jsou speciálně upravené pro aplikaci na sklo. Nabízejí širokou škálu možností využití v moderním stavebnictví a s jejich pomocí lze snadno zvládnout dříve neřešitelné problémy. Hodí se do koupelen, obývacích pokojů, kuchyní či kanceláří. Záleží na vašich potřebách, přáních a fantazii.

Samolepící folie na sklo jsou vhodné nejen k vizuálnímu překrytí  skleněných či zrcadlových ploch, ale můžete díky nim jednoduchým způsobem vytvořit např. světelnou ochranu i ochranu proti nežádoucím pohledům.

Samolepicí folie na sklo a ochranné fólie na sklo jsou jednoduché a finančně dostupné řešení, pokud potřebujete zabezpečit okna, dveře či výlohy před rozbitím nebo zloději

Samolepící folie na sklo lze použít i na sprchový kout, neboť mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Jsou plně voděodolné stejně jako neprůhledné fólie na sklo, transparentní fólie na sklo nebo fólie na sklo do sprchy.

Aplikace samolepící folie na sklo je jednoduchá a rychlá. Probíhá tak, že se samolepící folie fólie nalepí na již namontovaná okna, dveře či výlohy.

Samolepící folie na sklo – protisluneční ochrana a účinný UV filtr

Samolepicí folie na sklo mohou sloužit i jako protisluneční ochrana. Aplikují se na prosklené plochy a okna, kde hrozí v letních měsících přehřívání interiéru. Rovněž se uplatní jako významný prvek razantních úspor energie v klimatizovaných prostorách

Použitím samolepící fólie na sklo můžete získat také jedinečný, ochranný UV filtr, který minimalizuje 99% škodlivého UV záření a Vy tak účinně zabráníte blednutí vybavení vaší domácnosti.

V případě zájmu volejte na tel.: 774 246 053


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

Fólie Benda - Facebook 
 
 
 

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber