• Statické folie

Statické fólie na sklo

Proč si vybrat statické fólie na sklo od nás?

Hledáte materiál, který by šel snadno instalovat na sklo bez nutnosti lepení? Statické fólie na z nabídky firmy Benda-folie jsou jednoduchým řešením, jak vašim oknům, sprchovým koutům či jiným skleněným plochám dodat ihned atraktivní design nebo pohledovou ochranu bez nutnosti lepení.

Můžeme Vám nabídnout jak statické fólie na sklo pro různé účely použití, tak i další okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie i dekorační fólie.

Jsme tým zkušených řemeslníků, kteří se zabývají dodávkami a realizacemi všech typů okenních fólií již od roku 2002. Máme za sebou nespočet realizací se stovkami metrů instalovaných fólií a dokážeme v tomto oboru to, co málokterá jiná firma. Díky našim dlouholetým zkušenostem, profesionalitě, řemeslné zručnosti a širokému výběru těch nejkvalitnějších materiálů umíme docílit velmi neobvyklých designových efektů.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. S výběrem vhodného typu statické folie na sklo Vám ochotně poradíme. Vizitkou naší firmy jsou četné reference.

Statické fólie na sklo - popis produktu

 • statické folie na sklo dokonale přilnou na jakoukoliv skleněnou plochu bez nutnosti lepení
 • v případě potřeby je lze beze stop odstranit a znova použít
 • snižují riziko poranění střepy při rozbití skla, stejně jako ochranná fólie na sklo
 • snadno se stříhají na přesnou velikost
 • dokonalé řešení pro zneprůhlednění oken, skleněných dveří nebo jiných skleněných povrchů
 • různá míra průhlednosti (dle vzoru a zrnitosti) při maximální propustnosti světla
 • velký výběr barev a dekorů
 • dokonalá voděodolnost
 • umí zadržet až 98% UV záření
 • nahrazují pískované sklo
 • mytí a údržba se provádí běžným způsobem

V nabídce máme nejen samolepící folie na sklo

Firma Benda-folie disponuje širokým spektrem různých folií, mezi které patří nejen fólie na okna, fólie na sklo na dveře či fólie na balkonové sklo, ale můžeme Vám nabídnout např. zrcadlové fólie na sklo, různé dekorativní fólie na sklo, samolepící fólie na sklo nebo folie na výlohy, vitríny či skleněné fasády.

Pokud si některou z našich folií chcete jen koupit a instalovat sami, prohlédněte si sekci prodej fólií.

Všechny nabízené okenní fólie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Statické fólie na sklo jdou dobře sundat a opět nalepit

Statické fólie na sklo jsou speciálně upravené pro aplikaci na sklo. Neobsahují lepidlo, fungují za pomocí statické elektřiny, přilnou na každé čisté sklo, zrcadlo nebo okno.

Statické folie na sklo se tudíž velmi snadno instalují a v případě potřeby se dají snadno sundat a přemístit na jiné místo.

Statické folie na sklo mají široké možnosti využití

Statické fólie na sklo lze zakoupit v mnoha designech a vzorech. Pomocí nich můžete dodat vašim okenním či jiným skleněným plochám šmrnc a zároveň získáte pohledovou ochranu. Hodí se do koupelen, obývacích pokojů, kuchyní či kanceláří. Záleží na vašich potřebách, přáních a fantazii.

Statické folie na sklo jsou vhodné nejen k vizuálnímu překrytí  skleněných či zrcadlových ploch, ale můžete díky nim jednoduchým způsobem vytvořit např. světelnou ochranu i ochranu proti nežádoucím pohledům.

Statické folie na sklo lze použít i na sprchový kout, neboť mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Jsou plně voděodolné stejně jako neprůhledné fólie na sklo, transparentní fólie na sklo nebo fólie na sklo do sprchy.

V případě zájmu volejte na tel.: 774 246 053.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

Fólie Benda - Facebook 
 
 
 

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber