TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE

Použití termoizolačních fólií: na okna, dveře, výlohy, vitríny, skleněné fasády, aj.

Díky velkému zájmu o slevu jsme se rozhodli akci prodloužit do 31.5.2016.

Banner

Termoizolační fólie se zásadně odlišují od reflexních fólií tím, že namísto vakuového metalizování (napařování) je použito technologie vakuového naprašování (sputtering). Reflexní vrstva je složena z několika velmi tenkých vrstev kysličníků kovů (titan, měď), které jsou kombinovány s vrstvou chemicky čistého kovu.

Podstatnou vlastností fólií je jejich nízká emisivita (nízké úniky tepla), dostatečná ochrana před slunečním teplem a vysoká propustnost světelného záření. Průhled prosklením je tedy neutrální při zachování všech předností aplikované fólie.

Ideálně se hodí všude tam kde je zapotřebí nerušený pohled prosklením. Jako příklad našich instalací uvádíme Národní galerii na Pražském hradě, Planetárium Ostrava, Městskou knihovnu v Kroměříži, obchody s textilem, lékárny, potravinářské provozovny atd.

Pro rodinné domy je vhodná zejména tam, kde je požadavek na celoroční využití a úsporu tepla v zimních měsících. Termoizolační fólie lze vhodně kombinovat i s externí protisluneční fólií, kterou používáme na nejvíce sluncem zatížená místa (pokud si to zákazník přeje)- okna na jih ,jihovýchod, balkóny a obzvláště střešní okna. Zde je externí fólie nenahraditelná a vhodně zvolená kombinace fólií výrazně zlepší jak nežádoucí přehřívání, tak i úniky tepla v zimním období.

Není nezbytné vždy volit instalaci obou fólií (termoizolační i externí). O správném umístnění jednotlivých typů fólií se předem poraďte s naším technikem, který Vám přímo na místě navrhne optimální řešení.

Parametry fólií naleznete v sekci "TECHNICKÉ PARAMETRY FÓLIÍ".

Našim cílem je vaše úplná spokojenost a tu lze docílit jen tehdy, pokud budete spokojeni nejen s výkonem a dobrými vlastnostmi fólií, ale i celkovou cenou instalace.Image