Fólie na sklo auta

Nabízíme tyto typy folií na sklo auta:

  • Metalizované folie na sklo auta
  • Infračervené a keramické fólie na sklo auta
  • Hyper-keramické fólie zadrží až 95% tepla (naše nejnovější technologie)
  • Homologované zastiňovací pásy na čelní okno
  • Homologované fólie na přední stahovací okna auta

S výběrem správného typu folie na sklo auta Vám ochotně poradí naši odborníci. Na naše profesionály se můžete obrátit, i pokud potřebujete jiné fólie na okna, např. bezpečnostní fólieprotisluneční fólietermoizolační fólie či dekorační fólie. Využijte našich bohatých a dlouholetých zkušeností!

Folie na sklo auta - výhody použití autofólie

Folie na sklo auta - zadržení solárního záření

Na rozdíl od běžného autoskla, naše folie na sklo auta má schopnost zadržet až 92% solární energie. Příjemný chlad uvnitř vašeho vozu Vám nabídne mnohem příjemnější jízdu, ale i Vám ušetří nemalou finanční částku za menší spotřebu auto klimatizace.

Folie na sklo auta - ochrana před škodlivým UV zářením

Naše fólie na sklo auta zadrží 99% tohoto UV-A záření, čímž vytvoří velice efektivní bariéru chránící cestující, řidiče a interiér auta před tímto škodlivým zářením

Folie na sklo auta - snížení vzniku zdravotních problémů

UV-A je prokazatelně hlavním důvodem, proč vzniká melanom, neboli rakovina kůže a instalace autofólie Vás může spolehlivě ochránit před těmito možnými problémy.

Folie na sklo auta - snížení viditelného ozáření

Silné záření slunce během dne nebo ostré světla z auta za Vámi během nočního řízení, Vás může lehce oslnit během řízení, kdy každá vteřina Vaší pozornosti je nezbytná. Naše autofólie Vás plně ochrání před tímto nepříjemným a mnohdy nebezpečným okamžikem.

Folie na sklo auta - ochrana Vašeho majetku a soukromí

Naše folie na sklo auta  Vám nabízí perfektní soukromí, kde bude velice těžké pro kolemjdoucí “nakukovat” do vnitřku Vašeho auta se snahou vidět, co ve svém autě máte nebo ne. Ať máte auto plné zboží, nebo jen s pár věcmi na zadním sedadle, naše folie na sklo auta Vám zaručí to, že obsah Vašeho vozu bude znám pouze Vám a nikomu jinému. S našimi autofóliemi můžete na kafé či kamkoliv je třeba, kdykoliv a kdekoliv!

Folie na sklo auta - různé stupně zatmavení

Máme k dispozici autofólie na každý typ vozu, na každou situaci, pro každého řidiče! Ať řídíte SUV nebo malý vůz, minibus nebo limuzínu, máme nejenom různé zabarvení fólií, ale také různé stupně zatmavení, od folií, které stěží můžete vidět na skle, až po fólie, které jsou zcela neprůhledné z venku vozu. Díky naší nanotechnologii, budete mít krásný, čistý a ničím nerušený výhled z vnitřku vozu.

Folie na sklo auta - profesionální instalace

Rozhodnete-li se pro instalaci našich folií na svůj vůz, získáte nejenom fólie té nejvyšší kvality podpořenou nejsolidnějšími zárukami v našem oboru, ale i záruku v to, že instalace fólie provádí skutečně vyškolení lepič, s mnoholetými zkušenostmi v lepení autofólií.

Typ karoserie – ceny

Sedan

2800

Liftback

2500

Hatchback

2300

Limuzína

2800

Kombi

2800

MPV

2900

SUV

2900

Crossover

2900

Teréní vůz

Cena po dohodě

Pickup

Cena po dohodě

Kupé

2600

Dodávka (5 velkých skel)

4000

Minibus

Cena po dohodě

V případě instalace homologovaných fólií na přední boční skla  + 1000,-, stínící pás čelního skla s homologací + 450 Kč.

Folie na sklo auta – pomůžeme vám s výběrem

Námi nabízené folie na sklo dosahují té nejvyšší kvality, a to ať už se jedná o samolepící fólie na sklotransparentní fólie na sklo či dekorativní fólie na sklo. Další z námi nabízených foliích na sklo jsou fólie na balkonové sklofólie na sklo na dveřezrcadlová fólie na skloochranná fólie na sklofólie na sklo do sprchy a neprůhledná fólie na sklo. 

Také by vás mohla zajímat koupelnová zrcadla, nebo možnost výroby akvária na míru či jiné služby a produkty, které vám může sklenářství nonstop nabídnout.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber