Dekorativní fólie na sklo

Dekorativní fólie na sklo si pořiďte od nás

Potřebujete-li vylepšit vzhled skleněných ploch nebo například zneprůhlednit okno do koupelny, pomůže Vám dekorativní fólie na sklo naší nabídky. Dekorativní fólie na sklo jsou určeny na skleněné i jiné plochy v interiéru a exteriéru. Jejich hlavní výhodou je velká variabilnost, rychlá aplikace a v případě potřeby možnost odstranění.

Dekorativní folie na sklo dodáváme v různých barevných odstínech a dekorech, z folie umíme dle požadavku zákazníka vytvořit také různé motivy, loga, texty a podobně. Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti dodávek a instalací všech druhů folií již od roku 2002. Můžete si u nás objednat jak dekorativní fólie na sklo, tak i další okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie.

Naším cílem je poskytovat služby na té nejvyšší úrovni, máme všechny potřebné certifikace a s výběrem vhodného typu dekorativní folie na sklo Vám vždy ochotně pomůžeme.

Můžeme se pochlubit zakázkami pro takové společnosti jako je např. TV Nova, České dráhy, a.s., ČSOB, Komerční banka, a.s., Národní galerie v Praze aj., přesvědčit se o tom můžete v sekci reference

Dekorativní fólie na sklo - technické parametry

 • technické označení fólie: privátní (decorative film)
 • reflexe: matová nebo lesklá
 • propouští světlo, ale není přes ni vidět
 • je opatřena ochrannou vrstvou proti poškrábání
 • dostupná v různých dekoračních vzorech a barvách
 • lze objednat vlastní vzor (nutno dodat grafické podklady v elektronické podobě)
 • dekorativní folie na sklo je plně voděodolná, lze jí aplikovat i na sprchový kout, stejně jako fólie na sklo do sprchy
 • dekorativní fólie na sklo nabízí potřebné soukromí nebo plní designový efekt, dle vzoru
 • imituje pískované sklo
 • umí zadržet až 98% škodlivého UV záření, stejně jako jiné samolepící fólie na sklo
 • dekorativní fólie na sklo lze kombinovat s jinými druhy fólií, např. transparentní fólie na sklo nebo neprůhledné fólie na sklo

Dekorativní folie - postup lepení

 1. Fólie si připravíme na rozměry jednotlivých skel.
 2. Důkladné očištění skel a rámů.
 3. Roztok vody a trochu jaru nastříkáme rozprašovačem na sklo i fólii, kterou jsme zbavili krycí čiré vrstvy, fólie jsou samolepící.
 4. Usazené fólie pečlivě vytlačíme od středu do stran a od středu nahoru a dolů, ideálně vícekrát za sebou.
 5. Pokud se fólie na okrajích dotýká, přebytek fólie uřízneme ulamovacím nožíkem.

Dekorativní folie na sklo – výhody jejího použití

 • zajišťuje soukromí
 • v případě použití zrcadlové fólie na sklo mohou dodat zrcadlový vzhled
 • mytí a údržba se provádí běžným způsobem

V naší nabídce jsou nejen dekorativní folie na sklo

Společnost Benda-folie nabízí nejen fólie na okna a fólie na sklo na dveře bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří, folie na výlohy, vitríny i skleněné fasády, ale také např. fólie na balkonové sklo, nebo ochranné fólie na sklo.

Všechny nabízené produkty si můžete prohlédnout v naší fotogalerii, a pokud si některou z našich folií chcete jen koupit a instalovat sami, prohlédněte si sekci prodej fólií.

Dekorativní fólie na sklo dokáže efektně vylepšit interiér

Dekorativní fólie na sklo jsou určeny především na skla, kde je požadavek na zamezení průhledu a zajištění soukromí. I přesto, že jsou neprůhledné, zachovávají velký prostup světla a nesnižují světlost místností.

Dekorativní okenní fólie dokáží elegantně opticky rozdělit prostor např. prodejen, bank, restaurací, letištních hal a jiných veřejných nebo kancelářských prostor.

Dekorativní fólie na sklo se využívají také ke zvýšení viditelnosti u průhledných skleněných příček nebo dveří, a zvyšují tak bezpečí uživatelů (tzv. bezpečnostní čtverečky nebo proužky).

Dekorativní fólie na sklo mohou vytvářet efekty pískovaného skla, mléčného skla, námrazy, sněhových vloček apod. Nahrazují tak nákladné mechanické metody zpracování povrchu skla. Tyto fólie lze lepit jak celoplošně, tak i ve formě řezané grafiky dle požadavků zákazníka.

V případě zájmu volejte na tel.: 774 246 053.

Také by vás mohly zajímat koupelnová zrcadla, nebo možnost výroby akvária na míru či jiné služby a produkty, které vám může sklenářství nonstop nabídnout.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber