Fólie obecně

Atestované okenní fólie firem MADICO a Hanita Coatings jsou schválené pro instalaci na prosklené plochy. Především okna ,prosklené plochy dveří, výlohy atd. Atest je platný ve všech zemích EU a ČR ( EN 356). Veškeré námi dodávané fólie mají minimálně 98% UV filtr.

Vlastnosti a možnosti použití

Podrobné informace k jednotlivým fóliím na okna najdete v sekci Technické informace (viz. zápatí vlevo) / Technické parametry

Bezpečnostní fólie s atestem P1A , P2A a P4A pro síly skla 3mm a více. Zaručují vysokou odolnost proti proražení, roztříštění a násilnému proniknutí přes prosklené plochy. Ochrání majetek před odcizením a osoby od pořezání skleněnými úlomky.

Doporučujeme: GLASS-GARD 300um s atestem P2A

se snížením tepelných ztrát v zimě. Zabrání úniku tepla vyprodukovaného topnými tělesy a pomáhá udržet vnitřní teplotu. V létě slouží jako ochrana interiéru před přehříváním a díky 99% UV filtru ochrání vnitřní vybavení byty, obchodů galerií atd. před nežádoucími účinky UVA i UVB záření.

Doporučujeme: HS-70 Cold Steel , POWER 70, SB-43 a MAC600 (keramická fólie)

velmi výrazně chrání místnosti a objekty proti přehřívání přes skleněné plochy a působí jako clona proti přímému slunečnímu záření. Snížení pronikání paprsků UVA a UVB o 99% a odrazí až 50% tepelného záření.

Doporučujeme: SILVER 50 a SB-4

odráží nežádoucí teplo (až 80%)! Tyto okenní fólie se používají v extrémních případech kdy sluneční záření není jen nepříjemné, ale způsobuje již i technické potíže. Prosklené výtahové šachty, místnosti kde jsou umístěny počítače a elektronická zařízení , místnosti z velkou prosklenou plochou s orientací na jih, jihozápad, střešní okna v půdních vestavbách

Doporučujeme: SILVER 35 a SILVER 60

částečné nebo úplné zneprůhlednění skleněných ploch. Zrcadlové, imitace pískovaného skla a tmavé fólie s různou propustností světla.

Doporučujeme: výběr fólie dle interiéru a typu prosklení


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

měření úniku tepla

Rychlý kontakt

Petr Benda

Mobil:    (+420) 774 246 053
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Pondělí - Neděle: 9:00 - 18:00 hod.

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber