Fólie obecně

Atestované okenní fólie firem MADICO a Hanita Coatings jsou schválené pro instalaci na prosklené plochy. Především okna ,prosklené plochy dveří, výlohy atd. Atest je platný ve všech zemích EU a ČR ( EN 356). Veškeré námi dodávané fólie mají minimálně 98% UV filtr.

Vlastnosti a možnosti použití

Podrobné informace k jednotlivým fóliím na okna najdete v sekci Technické informace (viz. zápatí vlevo) / Technické parametry

Bezpečnostní fólie s atestem P1A , P2A a P4A pro síly skla 3mm a více. Zaručují vysokou odolnost proti proražení, roztříštění a násilnému proniknutí přes prosklené plochy. Ochrání majetek před odcizením a osoby od pořezání skleněnými úlomky.

Doporučujeme: GLASS-GARD 300um s atestem P2A

se snížením tepelných ztrát v zimě. Zabrání úniku tepla vyprodukovaného topnými tělesy a pomáhá udržet vnitřní teplotu. V létě slouží jako ochrana interiéru před přehříváním a díky 99% UV filtru ochrání vnitřní vybavení byty, obchodů galerií atd. před nežádoucími účinky UVA i UVB záření.

Doporučujeme: HS-70 Cold Steel , POWER 70, SB-43 a MAC600 (keramická fólie)

velmi výrazně chrání místnosti a objekty proti přehřívání přes skleněné plochy a působí jako clona proti přímému slunečnímu záření. Snížení pronikání paprsků UVA a UVB o 99% a odrazí až 50% tepelného záření.

Doporučujeme: SILVER 50 a SB-4

odráží nežádoucí teplo (až 80%)! Tyto okenní fólie se používají v extrémních případech kdy sluneční záření není jen nepříjemné, ale způsobuje již i technické potíže. Prosklené výtahové šachty, místnosti kde jsou umístěny počítače a elektronická zařízení , místnosti z velkou prosklenou plochou s orientací na jih, jihozápad, střešní okna v půdních vestavbách

Doporučujeme: SILVER 35 a SILVER 60

částečné nebo úplné zneprůhlednění skleněných ploch. Zrcadlové, imitace pískovaného skla a tmavé fólie s různou propustností světla.

Doporučujeme: výběr fólie dle interiéru a typu prosklení


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Rychlý kontakt

Petr Benda

Mobil:    (+420) 774 246 053
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Pondělí - Neděle: 9:00 - 18:00 hod.

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber