Obchodní partneři

Společnost Loquens s.r.o. dlouhodobě dodává vysoce kvalitní a cenově dostupné Shrnovací dveře, Garážová vrata (rolovací, sekční, celovýklopná, plechová), Vjezdové brány (samonosné, pojezdové, křídlové), Ploty - plotové výplně, Stínící technika a těsnící prvky pro okna, Žaluzie (hliníkové, látkové, bambusové, fasádní), Rolety (interierové, exterierové, nadokenní, podomítkové), Markýzy, Garnýže, Sítě proti hmyzu a další vybavení pro soukromé zákazníky, stavební firmy i developery.

Web: www.loquens.cz

Bezpečnostní firma AL-TEZA group nabízí bezpečnostní a zabezpečovací produkty PCO, EZS, bezpečnostní kamerové systémy, bezpečnostní kamery, kamerové systémy, Pult Centralizované Ochrany, bezdrátové zabezpečovací systémy, bezpečnostní příslušenství, monitory, objektivy, kryty kamer a konzole. Bezpečnostní agentura nabízí ochranu a ostrahu osob, majetku, objektů, administrativních budov, firem, společností, atd.

Web: www.altezagroup.cz

Sháníte kvalitní fólie na okna?
Naše firma vám nabízí tyto okenní fólie: bezpečnostní fólietermoizolační fólieprotisluneční fólie a dekorační okenní fólie.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Rychlý kontakt

Petr Benda

Mobil:    (+420) 774 246 053
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Pondělí - Neděle: 9:00 - 18:00 hod.

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber