Aplikace pro okenní fólie

V případě aplikace ochranných či bezpečnostních fólií je rozhodnutí jednoduché. Tam, kde je požadován atest na zajištění odolnosti prosklení vůči proražení, je nutné použít výhradně homologované fólie SECUR GRIP 300um, GLASS-GUARD 300um, které spolu se sklem o tl. 3 mm vyhovují požadavkům normy DIN EN 356, atest v kategorii odolnosti P2A. Jde-li pouze o ochranu před roztříštěním skla, je možné použít čiré fólie o tloušťce 50 um, 100 um, 150 um nebo 200um. Tyto fólie používáme jako ochranné fólie do potravinářských provozů, jako ochranu před kontaminací výrobků od úlomků skla (nařízení EU) dále pak do předškolních a školních zařízení, veřejně přístupných míst - nákupních center, nemocnice, chodby, výtahové šachy, prosklená schodiště a zábradlí atd.

Poznámka: um - mikrony - čím vyšší číslo, tím silnější fólie. Pojišťovny vyžadují fólie o síle 300um

Více informací se dočtete na stránce folie na okna nebo bezpečnostní fólie.

U těchto fólií je důležité určit požadované priority, tj. má-li fólie poskytnout ochranu před slunečním teplem (protisluneční interní i externí fólie), oslňováním (protisluneční interní i externí fólie), průnikem ultrafialového záření (veškeré námi dodávané fólie mají UV min. 98%)či redukovat tepelné ztráty (termoizolační fólie). Doporučujeme před objednávkou prací podrobně konzultovat výběr fólie s instalační firmou.

Při rozhodování je dobré nahlédnout do technických parametrů fólií .které máte k dispozici na našich stránkách v sekci technické parametry fólií. V každém případě nás neváhejte kontaktovat a objednat si bezplatnou konzultaci a případné zaměření vašeho objektu naším vyškoleným technikem. Rádi Vám nabídne optimální řešení Vašeho problému a i když nemáme rádi hesla,jedno se nám přeci jen líbí.

Okenní fólie umí přimět vaše okna dělat více, než doposud uměla a zároveň je umí přimět, aby neudělala to, co doposud mohla udělat. 


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Rychlý kontakt

Petr Benda

Mobil:    (+420) 774 246 053
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:
Pondělí - Neděle: 9:00 - 18:00 hod.

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber