Neprůhledná fólie na sklo

Neprůhledná folie na sklo – proč si jí pořídit od nás?

Montážemi a instalacemi různých druhů folií na okna se zabýváme již od roku 2002. Naší prioritou je profesionální přístup a maximální péče o zákazníka. Máme za sebou stovky úspěšných realizací a můžeme se pochlubit referencemi od takových firem, jako je např. TV Nova, České dráhy, a.s., ČSOB, Komerční banka, a.s., Národní galerie v Praze aj.

Vedou vaše koupelnová okna do ulice nebo přímo proti sousedům a vy byste si rádi zajistili soukromí? Hledáte materiál, který by nechtěným pohledům zabránil? Pak je tu pro Vás neprůhledná okenní fólie do koupelny z naší nabídky, která je určena k částečnému nebo úplnému zneprůhlednění skleněných ploch.

S výběrem vhodného typu neprůhledné folie na sklo Vám ochotně poradíme a také Vám ji odborně nainstalujeme. Nabídneme Vám i další fólie na okna, jako jsou např. bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační fólie. Využijte našich bohatých a dlouholetých zkušeností!

Pokud si některou z našich folií chcete jen koupit a instalovat sami, prohlédněte si sekci prodej fólií.

Jaké výhody má neprůhledná fólie na sklo?

 • neprůhledná folie na sklo dokonale zajišťuje soukromí
 • nahrazuje pískované sklo
 • je dokonale voděodolná
 • široký výběr barev a dekorů
 • snadná instalace a v případě potřeby možnost odstranění
 • atest zdravotní nezávadnosti pro použití v interiéru včetně potravinářství
 • zajišťuje částečnou nebo úplnou neprůhlednost při maximální propustnosti světla
 • zadržuje až 98% UV záření
 • snižuje riziko poranění střepy při rozbití skla

Do naší nabídky patří nejen neprůhledná folie na sklo

Společnost Benda-folie nabízí fólie na okna a dveře bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří, folie na výlohy, vitríny i skleněné fasády.

Neprůhledné folie na sklo – dále nabízíme:

Neprůhledná folie na sklo - postup lepení

 1. Fólie si připravíme na rozměry jednotlivých skel.
 2. Důkladné očištění skel a rámů.
 3. Roztok vody a trochu jaru nastříkáme rozprašovačem na sklo i fólii, kterou jsme zbavili krycí čiré vrstvy, fólie jsou samolepící.
 4. Usazené fólie pečlivě vytlačíme od středu do stran a od středu nahoru a dolů, ideálně vícekrát za sebou.
 5. Pokud se fólie na okrajích dotýká, přebytek fólie uřízneme ulamovacím nožíkem.

Neprůhledná fólie na sklo dokonale zabezpečí soukromí

Neprůhledná folie na sklo je určena pro interiéry, v nichž potřebujete zajistit soukromí. Má svou specifickou funkci a tou je zajištění částečného nebo úplného zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximálního prostupu světla. Dokáže dokonale nahradit pískované sklo a v případě potřeby jí lze snadno odstranit.

Sklo se s neprůhlednou folií jeví jako matné mléčné sklo, může mít bílou, stříbrnou nebo bronzovou barvu. Přesto, že je neprůhledná folie na sklo oboustranně neprůhledná, zachová velký prostup světla.

Neprůhledná fólie na sklo zabezpečí dostatek soukromí v ordinacích, na toaletách, u přepážek ve finančních ústavech i u nízko umístěných oken. Neprůhledná fólie na sklo je voděodolná a lze jí použít i do koupelen například na sprchové kouty nebo skleněné zástěny. Pokud tedy sháníte fólie na okna do koupelny, tak neprůhlédná fólie na sklo je tím správným řešením.

Neprůhledná folie na sklo – elegantní dekorace i UV filtr

Neprůhledná fólie na sklo může mít i dekorativní funkci. Firma Benda – folie má ve svém portfoliu různé barevné varianty s všemožnými vzory. Může být využita například i na skleněnou výplň dveří, kde zajistí potřebné soukromí a rovněž vytvoří originální design. Oblíbené jsou například mozaiky nebo jednoduché květinové vzory, do kanceláří jsou zase vhodné jednoduché tvary, které vypadají přirozeně a elegantně.

Neprůhledná fólie na sklo je rovněž odolná proti UV záření, zadrží až 98 % škodlivého UV záření, takže představuje ideální ochranu před sluncem.

Všechny námi nabízené okenní fólie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

V případě zájmu volejte na tel.: 774 246 053.

Také by vás mohly zajímat koupelnová zrcadla, nebo možnost výroby akvária na míru či jiné služby a produkty, které vám může sklenářství nonstop nabídnout.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber