Fólie na sklo

Folie na sklo - důvody proč si vybrat folie od nás

Fólie na sklo instalujeme a zabýváme se nejnovějšími trendy v oboru již od roku 2002. Nabídneme Vám všechny možné druhy folie na sklo: okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fóliedekorační fólie a ostatní. Všechny námi realizované práce a fotografie našich produktů s lze prohlédnout v naší fotogalerii.

Při práci využíváme naše bohaté zkušenosti z dlouholetého působení na trhu, máme potřebné certifikace a s výběrem vhodného typu folie na sklo Vám ochotně poradíme.

Nejvíce za naší firmu hovoří četné reference. Našich služeb využili například i takové firmy jako TV Nova, České dráhy, a.s., ČSOB, Komerční banka, a.s., Národní galerie v Praze aj.

Folie na sklo si od nás lze zakoupit bez instalace. Pokud si tedy od nás chcete fólie pořídit bez montáže navštivte sekci prodej fólií.

Fólie na sklo - výhody?

 • zajistí vám soukromí
 • omezují možnosti násilného vniknutí do objektu
 • sniží náklady na klimatizaci
 • mohou dodat objektům barevně nebo zrcadlově volitelný estetický vzhled
 • zamezují blednutí interiérů nebo zboží ve výlohách
 • chrání před vysypáním střepů a zranění při rozbití okenního skla
 • zabrání zničení předmětů i ve výkladních skříních krytých mřížemi
 • zadržují až 99 procent škodlivého UV záření
 • mytí a údržba se provádí běžným způsobem
 • omezí tepelné ztráty okny v zimě

Folie na sklo - různé typy folií

Naše společnost Benda-folie nenabízí pouze fólie na okna a dveře bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří, folie na výlohy, vitríny i skleněné fasády, ale také např. dekorativní fólie na sklo, fólie na balkonové sklo, fólie na sklo na dveře nebo zrcadlové fólie na sklo.

Fólie na sklo - pohodlí, bezpečí i soukromí

Fólie na sklo nabízejí širokou škálu možností využití v moderním stavebnictví a s jejich pomocí lze snadno zvládnout dříve neřešitelné problémy. Použít se mohou v koupelnách, kuchyních či kancelářích, v obývacích pokojích a všude, kde jen budete chtít. Záleží na vašich potřebách, přáních a fantazii.

Folie na sklo jsou vhodné nejen k vizuálnímu překrytí skleněných či zrcadlových ploch, ale lze díky nim lehce vytvořit světelnou ochranu nebo ochranu proti nežádoucím pohledům.

Folie na sklo a ochranné fólie na sklo jsou jednoduché a finančně dostupné řešení, jestliže chcete zabezpečit okna, dveře či výlohy před rozbitím nebo zloději. Skvělou volbou jsou také pro lidi, kteří bydlí v přízemí a chtějí zabránit výše zmíněným nežádoucím pohledům.

Folie na sklo lze použít i na sprchový kout, neboť mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Jsou 100% vodovzdorné stejně jako neprůhledné fólie na sklo, transparentní fólie na sklo nebo fólie na sklo do sprchy.

Aplikace folie na sklo je jednoduchá a rychlá. Probíhá tak, že se folie nalepí na již namontovaná okna, dveře či výlohy.

Folie na sklo - postup lepení

 1. Fólie si připravíme na rozměry jednotlivých skel.
 2. Důkladné očištění skel a rámů.
 3. Roztok vody a trochu jaru nastříkáme rozprašovačem na sklo i fólii, kterou jsme zbavili krycí čiré vrstvy, fólie jsou samolepící.
 4. Usazené fólie pečlivě vytlačíme od středu do stran a od středu nahoru a dolů, ideálně vícekrát za sebou.
 5. Pokud se fólie na okrajích dotýká, přebytek fólie uřízneme ulamovacím nožíkem.

Folie na sklo – protisluneční ochrana a účinný UV filtr

Folie na sklo mohou sloužit i jako protisluneční ochrana. Aplikují se na prosklené plochy a okna, kde hrozí v letních měsících přehřívání interiéru. Rovněž se uplatní jako významný prvek razantních úspor energie v klimatizovaných prostorách

Použitím fólie na sklo můžete získat také jedinečný, ochranný UV filtr, který minimalizuje 99% škodlivého UV záření a Vy tak účinně zabráníte blednutí vybavení vaší domácnosti.

V případě zájmu volejte na tel.: 774 246 053

Folie na sklo - mohlo by vás zajímat

Také by vás mohly zajímat koupelnová zrcadla, nebo možnost výroby akvária na míru či jiné služby a produkty, které vám může sklenářství nonstop nabídnout.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber