Fólie na sklo

Folie na sklo - důvody proč si vybrat folie od nás

Fólie na sklo instalujeme a zabýváme se nejnovějšími trendy v oboru již od roku 2002. Nabídneme Vám všechny možné druhy folie na sklo: okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fóliedekorační fólie a ostatní. Všechny námi realizované práce a fotografie našich produktů s lze prohlédnout v naší fotogalerii.

Při práci využíváme naše bohaté zkušenosti z dlouholetého působení na trhu, máme potřebné certifikace a s výběrem vhodného typu folie na sklo Vám ochotně poradíme.

Nejvíce za naší firmu hovoří četné reference. Našich služeb využili například i takové firmy jako TV Nova, České dráhy, a.s., ČSOB, Komerční banka, a.s., Národní galerie v Praze aj.

Folie na sklo si od nás lze zakoupit bez instalace. Pokud si tedy od nás chcete fólie pořídit bez montáže navštivte sekci prodej fólií.

Fólie na sklo - výhody?

 • zajistí vám soukromí
 • omezují možnosti násilného vniknutí do objektu
 • sniží náklady na klimatizaci
 • mohou dodat objektům barevně nebo zrcadlově volitelný estetický vzhled
 • zamezují blednutí interiérů nebo zboží ve výlohách
 • chrání před vysypáním střepů a zranění při rozbití okenního skla
 • zabrání zničení předmětů i ve výkladních skříních krytých mřížemi
 • zadržují až 99 procent škodlivého UV záření
 • mytí a údržba se provádí běžným způsobem
 • omezí tepelné ztráty okny v zimě

Folie na sklo - různé typy folií

Naše společnost Benda-folie nenabízí pouze fólie na okna a dveře bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří, folie na výlohy, vitríny i skleněné fasády, ale také např. dekorativní fólie na sklo, fólie na balkonové sklo, fólie na sklo na dveře nebo zrcadlové fólie na sklo.

Fólie na sklo - pohodlí, bezpečí i soukromí

Fólie na sklo nabízejí širokou škálu možností využití v moderním stavebnictví a s jejich pomocí lze snadno zvládnout dříve neřešitelné problémy. Použít se mohou v koupelnách, kuchyních či kancelářích, v obývacích pokojích a všude, kde jen budete chtít. Záleží na vašich potřebách, přáních a fantazii.

Folie na sklo jsou vhodné nejen k vizuálnímu překrytí skleněných či zrcadlových ploch, ale lze díky nim lehce vytvořit světelnou ochranu nebo ochranu proti nežádoucím pohledům.

Folie na sklo a ochranné fólie na sklo jsou jednoduché a finančně dostupné řešení, jestliže chcete zabezpečit okna, dveře či výlohy před rozbitím nebo zloději. Skvělou volbou jsou také pro lidi, kteří bydlí v přízemí a chtějí zabránit výše zmíněným nežádoucím pohledům.

Folie na sklo lze použít i na sprchový kout, neboť mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Jsou 100% vodovzdorné stejně jako neprůhledné fólie na sklo, transparentní fólie na sklo nebo fólie na sklo do sprchy.

Aplikace folie na sklo je jednoduchá a rychlá. Probíhá tak, že se folie nalepí na již namontovaná okna, dveře či výlohy.

Folie na sklo - postup lepení

 1. Fólie si připravíme na rozměry jednotlivých skel.
 2. Důkladné očištění skel a rámů.
 3. Roztok vody a trochu jaru nastříkáme rozprašovačem na sklo i fólii, kterou jsme zbavili krycí čiré vrstvy, fólie jsou samolepící.
 4. Usazené fólie pečlivě vytlačíme od středu do stran a od středu nahoru a dolů, ideálně vícekrát za sebou.
 5. Pokud se fólie na okrajích dotýká, přebytek fólie uřízneme ulamovacím nožíkem.

Folie na sklo – protisluneční ochrana a účinný UV filtr

Folie na sklo mohou sloužit i jako protisluneční ochrana. Aplikují se na prosklené plochy a okna, kde hrozí v letních měsících přehřívání interiéru. Rovněž se uplatní jako významný prvek razantních úspor energie v klimatizovaných prostorách

Použitím fólie na sklo můžete získat také jedinečný, ochranný UV filtr, který minimalizuje 99% škodlivého UV záření a Vy tak účinně zabráníte blednutí vybavení vaší domácnosti.

V případě zájmu volejte na tel.: 774 246 053

Folie na sklo - mohlo by vás zajímat

Také by vás mohly zajímat koupelnová zrcadla, nebo možnost výroby akvária na míru či jiné služby a produkty, které vám může sklenářství nonstop nabídnout.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

měření úniku tepla

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber