Zrcadlová fólie na sklo

Bydlíte v přízemí či v nahuštěné zástavbě a znervózňují Vás zvědavé pohledy zvenčí skrz okna? Svítí Vám oknem do kanceláře celý den slunce? Zrcadlová fólie na sklo z nabídky firmy Benda-fólie Vám poskytne vytoužené soukromí a současně ochrání Váš domov nebo kancelář před nadměrným horkem a vytvoří příjemné prostředí. Zrcadlová fólie na sklo je z jedné strany pokovovaná se zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavěná.

Z naší bohaté škály zrcadlových fólií na sklo s různým stupněm zatmavění a barevného ladění si vybere opravdu každý. Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti dodávek a instalací všech druhů folií již od roku 2002. V naší nabídce je jak zrcadlová fólie na sklo, tak i další okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie.

Naším cílem je poskytovat služby na té nejvyšší úrovni, máme všechny potřebné certifikace a zrcadlová folie na sklo od nás je zárukou té nejvyšší kvality.

Můžeme se pochlubit zakázkami pro takové společnosti jako je např. TV Nova, České dráhy, a.s., ČSOB, Komerční banka, a.s., Národní galerie v Praze aj., přesvědčit se o tom můžete v sekci reference

Zrcadlová folie - postup lepení

 1. Fólie si připravíme na rozměry jednotlivých skel.
 2. Důkladné očištění skel a rámů.
 3. Roztok vody a trochu jaru nastříkáme rozprašovačem na sklo i fólii, kterou jsme zbavili krycí čiré vrstvy, fólie jsou samolepící.
 4. Usazené fólie pečlivě vytlačíme od středu do stran a od středu nahoru a dolů, ideálně vícekrát za sebou.
 5. Pokud se fólie na okrajích dotýká, přebytek fólie uřízneme ulamovacím nožíkem.

Zrcadlová fólie na sklo – výhody jejího použití

 • zrcadlová fólie na sklo snižuje viditelnost do místnosti, ale naopak z místnosti ven, je krásně vidět
 • propouští světlo, ale není přes ni vidět
 • je opatřena ochrannou vrstvou proti poškrábání
 • umí zadržet až 98% škodlivého UV záření, stejně jako jiná samolepící fólie na sklo
 • dodává budovám zrcadlový vzhled
 • zrcadlová folie na sklo je dostupná v různých stupních zatmavění a barvách
 • zrcadlová folie na sklo je plně voděodolná, lze jí stejně jako fólie na sklo do sprchy aplikovat i do koupelny
 • zrcadlová fólie na sklo chrání před nadměrným horkem
 • zajišťuje soukromí
 • mytí a údržba se provádí běžným způsobem
 • zrcadlová fólie na sklo lze kombinovat s jinými druhy fólií, např. transparentní fólie na sklo nebo neprůhledné fólie na sklo

Zrcadlová fólie na sklo - ukázka naší práce

U firmy Benda-fólie je k dispozici nejen zrcadlová folie na sklo

Společnost Benda-folie nabízí nejen fólie na okna a fólie na sklo na dveře bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří, folie na výlohy, vitríny i skleněné fasády, ale také např. fólie na balkonové sklo, dekorativní fólie na sklo nebo ochranné fólie na sklo.

Všechny nabízené produkty si můžete prohlédnout v naší fotogalerii, a pokud si některou z našich folií chcete jen koupit a instalovat sami, prohlédněte si sekci prodej fólií.

Zrcadlová fólie na sklo pomáhá zvýšit soukromí

Zrcadlová fólie na sklo se používá zejména na okna obytných a kancelářských budov, ale i jiných objektů. Pomáhá zvýšit Vaše soukromí tím, že snižuje viditelnost do místnosti, ale naopak z místnosti ven, je krásně vidět. Tento efekt působí velice dobře během dne. V noci po rozsvícení světla tento efekt klesá a pro docílení soukromí v pozdních hodinách je nutné použít závěs či žaluzie.

Zrcadlová fólie na sklo je z jedné strany pokovená se zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavěná. Zrcadlová fólie na sklo dokáže snadno vytvořit efektní nerozbitnou zrcadlovou plochu i na neobvyklých místech jako jsou sloupy, dveře, stropy atd.

Zrcadlová fólie na sklo pohlcuje škodlivé UV záření

Zrcadlová fólie na sklo dokáže pohltit až 98% škodlivého UV záření a je nejlepší ochranou proti přímému slunečnímu svitu. Chrání tak interiér před nadměrným horkem a dotváří příjemné prostředí. Negativní faktory jako oslňující slunce nebo vyblednutí vnitřního vybavení jsou zrcadlovou fólií na sklo zredukovány na minimum.

V případě zájmu volejte na tel.: 774 246 053.

Také by vás mohly zajímat koupelnová zrcadla, nebo možnost výroby akvária na míru či jiné služby a produkty, které vám může sklenářství nonstop nabídnout.


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber