Prodej fólií

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH za m2. Jednotná šíře všech fólií je 1,52m.

Prodej folií - ceník 

Prodej fólií - bezpečnostní fólie

Typ fólie Cena / materiál / m2
SMC AX 300 um 12 Mil 740 Kč
SMC 175um 7mil 540 Kč
SMC 100um 4mil 440 Kč
Poznámka: ochranné okenní fólie pro zabezpečení prosklení  v potravinářských provozech, školních a veřejných budovách. Informace o těchto fóliích naleznete na stránce Bezpečnostní fólie.

Prodej fólií - externí protisluneční fólie

Typ fólie Cena / materiál / m2
M 20 Exterior SR PS 610 Kč
M 35 Exterior SR PS 610 Kč
M 50 Exterior SR PS 610 Kč
Maximální možný odraz nežádoucího tepla díky montáži na vnější stranu oken, tepelné paprsky odrazí dříve než dopadnou na prosklenou plochu. Externí fólie vykazují největší účinnost odrazu tepelného záření - až80%!

Prodej fólií - interierové fólie

Typ fólie Cena / materiál / m2
Z 200 WH 400 Kč
DECORATIVE FILM 440 Kč
Poznámka: zneprůhlední vaše sklo bez nežádoucícho stínícího efektu. Informace o těchto fóliích naleznete na stránce Interiérové fólie

Prodej fólií - speciální keramické nano fólie extra světlé bez reflexního zrcadlového efektu

Typ fólie Cena / materiál / m2
ICECOOL80XT 940 Kč
Infrasol 70xt 940 Kč
Cool 70xt 940 Kč
Poznámka:Poznámka: Vhodné i na památkově chráněné objekty. Informace o těchto fóliích naleznete na stránce Protisluneční fólie

Prodej fólií - termoizolační fólie

Typ fólie Cena / materiál / m2
NES 60 670 Kč
P 60 640 Kč
Poznámka: Účinná ochrana před oslněním přímým slunečním světlem, ochranný 99% UV filtr, odraz tepla až 50%. Různé druhy propustnosti světla - dle konkrétních požadavků klienta. Informace o těchto fóliích naleznete na stránce Termoizolační fólie

Prodej folií

Na okenní fólie se specializujeme více než 17 let (od roku 2002), ať už jde o dodávku, montáž (instalaci) nebo servis (odstranění staré fólie a instalace nové fólie na okna). S fóliemi máme tak rozsáhlé zkušenosti, že můžeme říci, že o nich víme vše. Ohledně prodeje folií vám vždy rádi poradíme, který typ zvolit. Nejdříve si musíme určit, jakou funkci má folie plnit. Po mnohaleté zkušenosti, nabízíme především prodej folií FUSION, které vynikají svými vlastnostmi, kvalitou, životností a dobrou pořizovací cenou (samozřejmě splňují přísné normy Evropské Unie (EU)).

Pracujeme po celé České republice! Neváhejte se na nás obrátit

mobil: 774 246 053
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi posloužíme :)

Prodej folií - folie zlepší vlastnosti stávajících skel

V dnešní moderní architektuře se stále častěji používají velké skleněné plochy. Jedná se o vzhledově atraktivní a žádaný architektonickýprvek, který je ale z bezpečnostního hlediska problémový. . Jestliže Vás omezuje špatná tepelná izolace, sluneční záření či se bojíte, že okno rozbijete vy nebo případný zloděj, tak náš prodej folií a fólie samotné váš problém vyřeší. 

Prodej folie - naše folie na okna Vám garantují dlouholetou životnost, kvalitu a funkčnost. Nebojte se při výběru na nás obrátit. 

Prodej fólií - přineseme vám pohodlí, bezpečí i soukromí

Náš prodej folií a koupě nové folie na sklo je levné a efektivní řešení, jestliže chcete zabezpečit okna, dveře nebo výlohy před rozbitím či zloději, chcete zabránit přehřívání interiéru v létě nebo si přejete zajistit diskrétní prostor a oddělit ho od veřejného. Okenní fólie se hodí také pro střešní okna, kde je nebezpečí poranění, vyplavení a zničení interiéru.

 


Okenní folie - námi nabízené folie na sklo

okenní fólie partner

Doporučujeme bezpečnostní dveře a mechanické zabezpečení od firmy DVEŘE SUP.
20 let spolupráce s naší firmou a mnoho společných projektů.

okenní fólie benda

PANDOR SAFE s.r.o. - Váš dodavatel bezpečnostních zámků, dveří, mříží, třezorů...

Tepelně izolační nátěr – Vladimír Švorba

Tepelně izolační nátěr je výborným doplňkem našich okenních fólií, hlavně u podkrovních bytů. Izolační nátěr pomáhá jak v zimě, kdy výrazně snižuje úniky tepla a pomáhá k příjemnému teplu v místnosti, tak v létě, kdy výrazně snižuje přehřívání místnosti, protože zabraňuje sálání tepla ze střešní izolace do místnosti. Teplo, které se přes den může do místnosti dostat například větráním, pak večer jednoduše vyvětráte. Dopřejte si příjemné teplo u vás doma v zimě i v létě i vy.
https://zatepleni.grantenergy.cz/podkrovipb


měření úniku tepla

Fólie Benda - Facebook okenní folie youtube

Copyright © 2002 - 2018 Benda-Folie.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |  Web vytvořil: Jan Weisgerber